Karma dla pieska jaką warto zakupić – sprawdź

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją karm dla czworonogów. Zgodnie z oczekiwaniami użytkowników w ich propozycji można znaleźć karmy dla dojrzałych czworonogów, oraz także i takie dostosowane dla szczeniąt. Jest więc to wyjątkowo istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na mikroskładniki pokarmowe szczeniąt oraz czworonogów dojrzałych wyraźnie się rozmaici. Zatem z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze zapewnia? W owym artykule postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania i zaprezentować propozycję marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree utworzyła dwa typy karm: karmy suche i także karmy mokre. Jeżeli chodzi o te główne w ofercie firmy odkryjemy 4 typy karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich odmian czworonogów i 3 rodzaje karm dedykowane dla psów ras miniaturowych dużych plus średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została zaprojektowana poprzez zbiór sprawdzonych ekspertów z myślą o tym, aby dać szczeniętom najskuteczniejszy wzrost. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięsiwo z kurczaka i także ryż, które są wspaniałe dla drobnych żołądków młodych psów. Także karma Pedigree junior wzbogacona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest potrzebna szczeniętom w czasie wyraźnego wzrostu. Obok atutów odżywczych warto ponadto wspomnieć o pozytywach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bardzo prosty. Obejmuje zboża, znaczną ilość mięsiwa (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
najlepsze karmy dla psów tutaj
Prócz karmy suchej firma świadczy też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również karma Pedigree w puszce albo w torebce) posiada świeże mięsne kąski zanurzone w galaretce, która sprzyja wchłanianie elementów odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temuż żywność jest nie jedynie dobra, lecz jednocześnie zdrowa i lekka. Mokra karma Pedigree Junior zawiera makroskładniki odpowiedzialne za solidne i zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), pogłębiające odporność (witamina E plus minerały) plus wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki wykorzystaniu dobrych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz zanurzeniu całości w galaretce.
Streszczając oferta firmy Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest dosyć obfita, umiemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Także są to karmy wytworzone przez firmę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i nadal polepsza swoje produkty opierając się na na doświadczeniu swoim i profesjonalistów z jakimi kooperuje. Dzięki temu są to karmy doskonale wpasowane do potrzeb intensywnie rozwijających się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak i także smakowe.